Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

19. stretnutie: Vianoce v prírode

Dňa 4.1.2010 o 11-tej hodine sme sa stretli pred školou. Predpoveď počasia nám sľubovala  -7 stupňov a pekne nasnežené. Vybrali sme sa smerom do Doliniek k Dáškinej chatke. Tam na nás čakal jej manžel, ktroý nám prichystal seno pre zvieratká a varil čaj na zohriatie. Zo začiatku sme boli smutní, lebo bolo zamračené. Vtedy sú fotky veľmi tmavé a nepekné. Tak sme prišli až k Dáškinej chatke. Cestou sme fotili, guľovali sa i sánkovali.
Po príchode nás zohrial pripravený čaj a malé občerstvenie v podobe vianočných koláčikov.  Keď sme sa posilnili, začali sme chystať vianočné dekorácie (jabĺčka, burské oriešky, medovníčky, žalude, orechy, piškóty, mrkvu, seno ...) to všetko sme navliekali na nitky.
Rozhodli sme sa pripraviť zvieratkám pekné dni, v podobe dobrôt. Keď sme ozdobili dobrotami stromček nad chatkou, vybrali sme sa k neďalekému krmelcu. Tu sme zvieratkám pripravili seno, starý suchý chlieb a iné dobroty. Naša misia bola splnená a tak sme sa mohli venovať zábave. Akej? No predsa sánkovačke, guľovačke a iným zimným radovánkam.
Prežili sme krásny, zimný deň. Na záver nás potešilo i slniečko. Nakoniec sa nám podarilo odfotiť i veľa krásnych záberov.

PostHeaderIcon ahojte


velmi sa tesim dasa.

PostHeaderIcon TEREZ


uz sa tesim donesem aj ja
tesim sa aj na vas môzem prist

PostHeaderIcon Aj ja sa teším


dobre sa obleč a zavolaj aj rodičov na prechádzku...

Naše projekty podporujú: