Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

18. stretnutie: Vianočné tvorivé dielne

Piatok 11.12.2009 sa niesol v znamení príprav. Pripravovali sme špeciálne tvorivé dielne. Už ich názov dával tušiť, čo budeme v spolkovej miestnosti na fare v Omšení vyrábať. Množstvo stužiek, ozdôb, čečiny, gaštanov, bukvíc, konárikov a iných vecí už čakalo po 16-tej hodine na všetky práce chtivé deti. Účasť bola rekordná, farská miestnosť praskala vo švíkoch. Deti sa hneď pustili do práce. Šikovné maminky im pridelovali materiál a výtvory pomaly rástli  pod rukami. Naša dizajnérka Renatka ukázala tým čo mali záujem rôzne možnosti aranžovania. Menej priebojným deťom pri práci pomáhali maminky. Vianočné dekorácie, ktoré vznikli pod rúčkami detí sme poctivo zdokumentovali a detičky si ich odniesli domov.

Dúfam, že každá mamička, babička, tatino ocenili snahu detí a ich výtvory budú zdobiť domáce príbytky celé sviatky. Chcem poprosiť každého rodiča, aby nám do komentárov napísal ako sa mu páči vianočná dekorácia vyrobená dcérkou, alebo synom. Ďakujem a v mene občianskeho združenia POZA ŠKOLU prajem všetkým krásne sviatky.PostHeaderIcon Ahoj


kedi tu date fotky

PostHeaderIcon Ahojte,


fotky som konečne pripojila k článku. V skutočnosti ich bolo omnoho viac a veľmi ťažko sa vyberalo, ktoré tu dať. No čo na ne poviete? Myslím na tie krásne vianočné svietniky.
Jarmila

PostHeaderIcon Ahoj


Prídem velmi sa teším.Čo si mám doniesť??? Dáška

PostHeaderIcon Ahoj Dáška,


ak chceš, môžeš priniesť nejaký prírodný materiál. Viem, že si s maminkou všeličo zbierala na prechádzkach.

PostHeaderIcon Kde sa to nachadza


Dobrý den mohol bi som sa opýtat kde sa tonachadza v TR. Tepliciach na fare alebo v Omseni ak v TR. Tepliciach tak ako sa tam dostanem prosim

PostHeaderIcon ahoj


Vianočné tvorivé dielne sa budú konať zajtra, teda v piatok v spoločenskej miestnosti na fare v Omšení. Táto miestnosť je na dvore Omšenskej fary, vpravo vedľa garáží. Výborná pripomienka, hneď to doplním aj do oznamu.

PostHeaderIcon TEREZ


na fare v spolocenskej miestnosti sa stretneme 16:30
tesim sa na stretnutie

PostHeaderIcon Ahoj Terezka


Aj ja sa teším ... hlavne na vaše výtvory.
Jarmila

Naše projekty podporujú: