Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

20. stretnutie: Zverejňovanie fotografií na webe

Dňa 15.1.2010 sme sa stretli na Obecnom úrade. Na začiatku stretnutia Aďka odprezentovala svoju prezentáciu, ktorú pripravila z fotografií z minulého stretnutia " Vianoce v prírode". Prezentáciu si môžete pozrieť v sekcii Omšenského chodníčka v záložke prezentácie.
Potom sme si ešte raz zopakovali ako treba upraviť fotografiu, aby mohla byť uverejnená na webe. Taktiež sme sa pohrali s rôznymi funkcionalitami programu Microsoft Office Picture Manager ( orezanie fotografie, zmena jasu, farby,...). Následne sme deťom ukázali akým spôsobom budeme uverejňovať fotografie na web.
Potom sme deťom rozdali DVD s fotografiami zo stretnutí v teréne. Ich úlohou bolo z fotografií vybrať 10 až 20 fotografií ( z každého fotografického výletu). Všetkým sa fotografie páčili - to usudzujem podľa smiechu, ktorý som sem tam začula. Pre nedostatok času ( veľké množstvo fotografií...) dostali deti domácu úlohu - dokončiť výber fotografií doma. Na nasledujúcej hodine vybrané fotky povkladáme do našej galérie.

PostHeaderIcon Terezka


Tak ideme niekge ci nie

PostHeaderIcon TEREZ


Nemohla som prist lebo sme nemali internet a som to nemohla zistit

PostHeaderIcon Ahoj Terezka,


nevadí. Opakovali sme si upravovanie fotografií a ukázali sme si ukladanie na webstránku. Najbližšie sa chystáme v sobotu 23.1.2010 alebo v nedeľu 24.1.2010, ak bude pekné počasie, fotiť do terénu. Sleduj stránku. Jarmila

PostHeaderIcon Terezka


budem už sa tešim

Naše projekty podporujú: