Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Kde doletela naša Školienka?

Naša Školienka ma trénované krídla. To by ste neverili, kam všade doletela. My sa tomu samozrejme veľmi tešíme, keď vkladáme knihu s CD do kartonovej obálky a posielame ju do rôznych kútov Slovenska.
Knihu sme predovšetkým doteraz poslali do 12 klubov Moderných učiteľov, ktoré si založili učitelia, aby spolu zdielali nové poznatky a skúsenosti, ktoré reforma a školský život prináša. I keď sú prázdniny a kluby majú dovolenku, veríme, že ich naša Školienka na prvých septembrových stretnutiach poteší. Sú to kluby v týchto miestach: Bošany, Nové Mesto nad Váhom, Pliešovce, Levice, Bardejov, Považská Bystrica, Lieskovec, Lietavská Lúčka, Košice, Humenné, Trestenná a Hurbanovo .

Deti do školských lavíc privíta naša Školienka spolu s pani učiteľkou zasa v týchto prváckych či iných triedach v školách na týchto miestach: Trenčín ( v 6 triedach ), Mníchova  Lehota, Ilava, Dubnica nad Váhom, Radava, Svinná, Žiar nad Hronom, Belá, Námestovo, Levoča,  Zuberec, Bošany ( vo 2 triedach), Rimavská Sobota, Hlohovec, Prešov, Trstennej, Trnava, Handlová, Topoľčany, Lučenec, Nové mesto nad Váhom.
V Novej Dubnici, Motešiciach, Žiari nad Hronom, v Belej a v Trenčianskych Tepliciach budú mať Školienkine dobrodružstvá všetky deti v triede, kde sa so Školienkou bude vyučovať. Myslíme si, že kým zazvoní školský zvonec, tento náš zoznam bude omnoho dlhší ...

PostHeaderIcon Posledné knihy


Je september a my máme k dispozícii posledných 40 kníh.

PostHeaderIcon Záujem o Školienku


Mám záujem o knihu Školienkine dobrodružstvá. Ako by som si ju mohla objednať?

PostHeaderIcon Nemáme


Žiaľ Školienkine dobroružstvá už nemáme. Uvažujeme o druhom vydaní, tak snáď potom bude možnosť....

PostHeaderIcon Ešte, že vie lietať...


Tak tento dlhý zoznam ma veľmi potešil. Naša Školienka je super lienka, teším sa, že ju bude môcť spoznať tak veľa detí. Nakoniec budeme chystať dotlač, no nie ?

Naše projekty podporujú: