Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

1. deň v škole so Školienkou

Začal školský rok a ja si vediem svojich druhákov do školy. Po večeroch sa však vraciam do 1. prvej triedy, lebo naša Školienka sa opäť stala školáčkou. Čítam si maily od p. učiteliek, ktoré svoje deti po prázdninách priviedli do svojich tried a spolu k sebe zobrali do školskej lavice i našu Školienku.
V Novej Dubnici sa prváci vydali po Školienkinych  stopách  a našli ju tichučko spinkať v postieľke. Prebudili ju prvým prečítaným príbehom knihy a stala sa ich spolužiačkou. Zo školy si odniesli i prvú domácu úlohu zo Školienkinho webu. Nasledujúci deň sa chodili predstavovať po všetkých triedach s naučenou básničkou o Školienke.

V Trenčíne, zasa v jednej prváckej triede na deti každé ráno čakajú veľké postavy Školienkinych kamaratov na zadnej stene triedy. Vo vedľajšej triede sa deti tešia z príbehov už od prvého dňa a dokonca jedna pani učiteľka dostala aj Školienkinu záložku do knihy, aby nezabudla, kde v knihe skončili s čítaním.

Správy o Školienke prišli i v tomto maily:
Ahoj Denyska, nedá mi neozvať sa Ti, ako dopadla prvá rozprávka. Deti počúvali nadšene a v  triede bolo ticho ako v hrobe  a to pri 25 deťoch je naozaj,  čo povedať . Meno Školienky im nebolo nové, pretože spolu so mnou si klikali na fotky Tvojej triedy i počas roka. Takže sme Vás takto sledovali a hlavne Vašu peknú výzdobu a ja som Ti ticho závidela veľky priestor v učebni. Maminka jedného žiačika mi  cez prázdniny ušila kostýmy. Nie sú síce pre každého žiaka, ale aj to je úspech. Zatial je len trieda vyzdobená malými obrázkami, ale chystám sa Ti poslať fotky, ako sa nám to podarilo. Ďakujem za výborný nápad a ocenujem Tvoju snahu podeliť sa to i s ostatnými. Snáď sa nám podarí niekedy stretnúť sa i osobne. Možno niekedy u nás na  Orave na zimnej lyžovačke. Ahoj Ada

S radosťou čítam tieto správy. Viem, že sme urobili kus roboty aj pre druhých. Želám Školienke, aby sa jej v školách darilo. A deti, buďte na ňu dobré! :-)

Tretiaci zo Žiaru nad Hronom s našou Školienkou.                   Lienka Školienka na dverách triedy v Habovke.
 
Školienku si kreslia aj v Trenčíne.                        Školienka v Krompachoch.

PostHeaderIcon I am going to get here my two


I am going to get here my two cents right here taking that into consideration about this future gemstones in Schools with absolutely wonderful and mind blowing craftmanship. There is the only one I would like to mentioned and that really assisted me with essay writing online that becoming quite influential and dominant over anybody who is in this trait.

PostHeaderIcon Yacht Party in Dubai


Nwras Yacht Rental are a luxury yacht booking company that offers a diverse range of yacht party in dubai yachts and boats for party cruises, We'll ensure your requirements are met and provide one of the most desirable services available in the region.

PostHeaderIcon Školienka išla na vandrovku


Veľmi sa teším na ohlasy, ktoré bude mať Školinka vo svete. Taktiež sa teším na nový materiál, nové nápady ako školienka rozprestiera svoje krídla...
Jarmila

Naše projekty podporujú: