Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Krst Knihy Školienkine dobrodružstvá

25. 6. 2009 o 10.00 hodine sa uskutoční krst knihy Školienkine dobrodružstvá, ktorej autorkami sú Silvia Havelková a Denysa Križanová. V kruhu pozvaných hostí, detí projektu a ich rodičov, najbližších priateľov a rodinných príslušníkov sa tento slávnostný akt odohrá v triede 1. B na Základnej škole v Trenčianskych Tepliciach.

Máme radosť, že projekt Školienka vyústil do takého krásneho konca. Deti sa so školským rokom a školou rozlúčia s knihou v ruke. Veríme, že kniha sa stane ich spoločníčkou na prázdniny a že sa stane čítanie ich potrebou a záľubou. Rozhodne však bude krásnou pamiatkou na prvú triedu, pretože v knihe je veľké množstvo ilustrácií a kreslených obrázkov, ktoré deti nakreslili počas roka.
Kniha je zbierkou 30 rozprávok deťom dôverne známym a 6 dramatických hier, ktoré zväčša poznajú naspamäť a zbierajú nimi potlesky pri verejných vystúpeniach.
Veríme, že kniha poteší aj učiteľov prvého stupňa, ktorí sa rozhodnú pre Školienku a zahrnú ju do svojho Školského vzdelávacieho programu už v nasledujúcom roku. Za tento malý zázrak vďačíme spoločnosti Anasoft, Penta, nadácii Heureka a v neposlednom rade Občianskemu združeniu Poza školu. Bez ich finančnej podpory by sa kniha nezrodila. Ďakujeme.

Autorky

Milan Lasica sa stal krstným otcom

Naše projekty podporujú: