Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

5. stretnutie: Zachyť slnečný letný deň

Zachyť slnečný letný deň je aktivita, ktorá nás čakala v septembri. Pozerali sme počasie a uvažovali, kedy ju zralizovať. Nakoniec sme sa rozhodli, že 1.9.2009 je ten správny deň. I počasie na meteo stanici nám dávalo zapravdu. Tak sme sa o 9,00 hodine ráno zišli celá tlupa pred Obecným úradom v Omšení. To je miesto, ktoré sme si zvolili za štartovacie miesto. Najprv sme si zopakovali pravidlá - aspoň to čo si pamätáme :-). Následne sme si dohodli pridelenie a výmeny fotoaparátov - veď každý chce fotiť.  A potom nám už nič nebránilo vyraziť na Omšenskú Babu.

Cesta bola veľmi dlhá - veď skúste odfotiť všetko... I keď teplomer ukazoval 29 stupňov v lese bolo super chladno. Po namáhavom výstupe každému dobre padol dúšok vody a malé občerstvenie. Samozrejme pre nádherný výhľad z Baby sa oplatilo trochu sa zapotiť. Pokochali sme sa výhľadom, zvečnili ho na fotoaparáte a pobrali sme sa dolu. Keďže sa nám ešte nechcelo ísť domov, rozhodli sme sa zastaviť na Michalovom. Tu je urobené posedenie s ohniskom a studnička. Posedeli sme si, opiekli kto čo mal - samozrejme sme sa kamarátsky podelili. No a deti? Čo myslíte, že robili? Opekali, fotili, hrali schovku, a zbierali bukvice na Vianočné tvorivé dielne. Strávili sme nádherný deň v lone prírody. Cestou späť sa ma deti pýtali: " Kam pôjdeme nabudúce?". Určite do prírody v našom okolí. Možno na Laštek, do Belákového, pod Háj? Uvidíme, nechajte sa prekvapiť.

PostHeaderIcon boardmodelpaper.com


We are offering the PDF based on internet searches for outdated examination tests from previous years and those question banks or study materials that were downloaded and shared alone online.We are offering the pdf based on boardmodelpaper.com internet searches based on previous years' old examination tests and those question banks, and all users of BoardModelPapers may use those sample papers or Previous Paper Pdf of class-wise study material and blueprint for reference purposes only.

PostHeaderIcon IRDA Online Payment


The Insurance Institute of India is a very well known Institution that has two branches in India. It considered as one of the finest educational institutes when it comes to learning about Insurance. IRDA Online Payment If you are a student from NSE IT then you might already know that the payment can also made online now. This guide will help you through the same process to make hassle free online payment.

PostHeaderIcon the most popular


CS GO is one of the most popular multiplayer games at the moment.

csgo accounts

csgo commend bot

buy discord nitro cheap

buy csgo accounts with medals

clash of clans accounts for sale

buy steam comments

PostHeaderIcon Ahojte


Som veľmi rada, že sa vám na Babe páčilo.
Kde by ste chceli ísť fotiť nabudúce?
Jarmila

PostHeaderIcon I am going to get my two


I am going to get my two cents right here taking that into consideration about this future gemstones in Schools with absolutely wonderful and mind blowing craftmanship. There is the only one I would like to mention and that really assisted me with assignment writing online that is becoming quite influential and dominant over anyone who is in this trait.

PostHeaderIcon Andrew wiggins contract


Andrew wiggins contract with the Warriors is a four-year deal worth $147.7 million, which he signed upon joining the team. This deal includes a player option for the final year, giving Wiggins the flexibility to assess his future with the team after the third year.

PostHeaderIcon som terezka matuskova bolo


som terezka matuskova bolo dobre na babe

PostHeaderIcon sima


bolo mi tam super

PostHeaderIcon na výlete sa mi pacilo tesim


na výlete sa mi pacilo tesim sa aj na budúce

PostHeaderIcon Počasie nás nesklamalo...


Výlet dopadol skvele. Už sa teším naďalší. Len sa treba dobre prezrieť, ja som mala kliešťa.

Naše projekty podporujú: