Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

4. stretnutie: Beseda v jazdeckom klube Žihľavník

Zaujímavé miesto
Myslím, že aj mačky by mal niekto rozmaznávať
My pozorne počúvame
Musíme všetko dôkladne odfotiť
Kika prednáša
Aj mne sa páči beseda

Dňa 28.8.2009 sa uskutočnilo stretnutie v rámci projektu Omšenským chodníčkom v Jazdeckom klube Žihľavník. Tam nás čakala Kika, členka Jazdeckého oddielu, ktorá nám porozprávala zaujímavosti o koníkoch. Dozvedeli sme sa, že v Omšení je ustajnených 12 koní. Majú tam kone rôznych plemien, vzrastu a aj veku. O kone sa treba postarať každučký deň. Vyčistiť boxy, nakŕmiť, napojiť, nechať ich prebehnúť vo výbehu, zobrať na prechádzku. Mladým koňom treba venovať veľkú pozornosť a každý deň ich cvičiť, aby boli z nich poslušné jazdecké kone. Tomu sa venuje Terezka a pán Mihalovič.   Keďže teplomer sa šplhal do horných políčok, kone museli zostať v stajni. Vonku by ich príliš otravoval hmyz a ani silné slniečko nieje ich najlepší kamarát. Ale nám to nevadilo a vyskúšali sme si fotenie v miestnosti. Koníky boli trpezlivé a blesk im neprekážal. Možno preto, že mali práve olovrant. Zapózovať pred objektív prišla aj cica Mica. Všetkým sa kone veľmi páčili, ale fotiť v miestnosti nieje také jednoduché. Preto fotky koní z exteriéru ešte doplníme.

PostHeaderIcon Fotky mám stiahnuté


Ahojte, fotky mám stiahnuté a už sa veľmi teším až si ich spolu všetky prezrieme. Vyzerá to tak, že stretnutie v učebni budeme mať v piatok 4.9.2009 o 17,00 hod. Takže zarezervujte si tento čas.Bližšie info. uverejním čo najskôr , hneď ako zarezervujem miestnosť.

PostHeaderIcon Výlet v utorok


Som veľmi rada, že o výlet v utorok je veľký záujem. Kedy vyrazíme? Navrhujem skôr - asi tak o 9 hodine. Náš výlet nazveme Zachyť slnečný letný deň a keďže je v utorok 1.9.2009 voľno - sviatok, navrhujem, aby s nami išli i vaši rodičia, súrodenci i priatelia. Napíšte či pôjdu? Samozrejme radi privítame každého... A kde pôjdeme? No predsa na Babu a pozrieme i okolie...... Odkiaľ by sme vyrazili? Od obecného úradu?

PostHeaderIcon Príchod


Ahojte v utorok môžem ísť na Babu už sa veľmi teším .

PostHeaderIcon možeme ísť utorok na


možeme ísť utorok na babu.Erika B.

PostHeaderIcon ahojte dnes nemožem prisť na


ahojte dnes nemožem prisť na stretnutie pretože som neni doma Miška Horňáková

PostHeaderIcon ahoj


Ahoj Miška, ďakujem že si napisala.
Gabika

PostHeaderIcon mozem prist utoror na babu


mozem prist utoror na babu som terezka matuskova

PostHeaderIcon OK


Dobre Terezka, tešíme sa na teba. Sleduj náš web ďalej, Teta Jarka napíše kedy a kde sa stretneme.
Gabika

PostHeaderIcon pred o becnim uradom


pred o becnim uradom

Naše projekty podporujú: