Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

2. prípravné stretnutie k projektu "Detská reštaurácia" - Kurz čašník

Dňa 8.6.2012 sme sa stretli v spoločenských priestoroch Obce Omšenie nad OD Jednota na 2. prípravnom stretnutí k projektu "Detská reštaurácia". Na začiatok Helenka Mauščinová všetkým vysvetlila čo všetko musí čašník vedieť, ako sa má správať k hosťom, ako má byť oblečený, ako správne stolovať, vyskúšali sme si rôzne spôsoby skladania servítkov. Po teoretickej časti sme sa vrhli priamo na prax. Aby sa deti trocha osmelili zahrali sme si scénku Čašník - Hosť najprv my dospelí. Úlohou detí bolo pozorne sledovať scénku a v prípade ak zistia nesprávnu vec, upozorniť na ňu. Tak sme zistili ako dávali pozor pri teoretickej časti. Hneď na začiatku scénky si všimli žuvačku, ktorú by čašník rozhodne nemal žuvať pri obsluhovaní hostí. Ďalej upozornili na držanie tela čašníka, na podávanie nápojov a jedál z pravej strany hosťa, a na mnoho iných drobností, ktoré si mali zapamätať. Potom si deti sami vyskúšali rolu čašníka a hosťa. Na záver sme si pripomenuli termín Ďalšieho stretnutia 23.6.2012, kde sa budeme učiť ako pracuje správny kuchár.

PostHeaderIcon rep


the best site for coloring games - color by number

PostHeaderIcon Ak vás zaujímajú


Ak vás zaujímajú najvýnosnejšie stratégie blackjacku, prípadne história samotnej hry, potom vás možno bude zaujímať tento odkaz na článok. Tu si môžete prečítať všetko, čo chcete o hre vedieť.

PostHeaderIcon Bihar Board 11th Class Syllabus


For the academic year 2023, the Bihar School Examination Board (BSEB) will have a Bihar Board 11th Class Study Class. Students who have begun their study preparation should read the article below for further information. Bihar Board 11th Class Syllabus Students may download the Bihar Board 11th Arts/Commerce and Science Syllabus 2023 from the following sections, which are available in both the topics and the Pdf Format, to receive the complete details of the syllabus for all study classes that are now in session.

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power. www.weldingstlouis.com

PostHeaderIcon Interesting site i love it


Interesting site i love it keep posting more! Click here

PostHeaderIcon Awesome post keep posting


Awesome post keep posting more! full charge bookkeeping

PostHeaderIcon I really loved it here but


I really loved it here but are there any recent updates? Thanks life coach boulder co

PostHeaderIcon A new adventure is waiting


A new adventure is waiting for you to discover, let's find out the most visited places on Things to do

PostHeaderIcon SEO


Im no expert, but I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what youre speaking about, and I can truly get behind that. watch anime

Naše projekty podporujú: