Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Víťazstvo pre Školienku

Dnes, 2. 12. 2009 v hoteli Holiday Inn v Bratislave sa konala Konferencia ERTI , na ktorej sa konalo vyhlásenie výsledkov Národnej súťaže na podporu tvorivosti a inovácií v rámci Európskeho roka tvorivosti a inovácií 2009. Do tejto súťaže sme prihlásili našu Školienku ešte v lete tohoto roku. Oplatilo sa čakať na výsledky, lebo naša Školienka získala absolútne víťazstvo v kategórii projekty pre základne školy.

Oceňovali sa projekty v kategórii: projekty pre základné školy, projekty pre stredné školy a učilištia a projekty podávané žiakmi. Najvyššie hodnotenie získali dva projekty. Za stredné školy ocenenie získala Danka Skladanová, ktorá sa zamerala na IKT vo vzdelávaní, cvičné firmy a prostredie Windowslive. Naša Školienka obstála v konkurencií projektov pre základné školy.
Z víťazstva sa nesmierne teším. Ďakujem touto cestou všetkým, ktorí pridali ruku k dielu a zaslúžili sa o jej úspech. Verím, že Vás všetkých toto víťazstvo teší rovnako ako mňa, lebo patrí aj Vám.
     

PostHeaderIcon OKBet


I finally found great post here.I will get back here. I just added your blog to my bookmark sites.
OKBet games

PostHeaderIcon Manipur HSLC Important Questions 2024


Board of Secondary Education Manipur (BSEM) is going to Conduct the HSLC (Regular and External) Examination in the month of March to April 2024 under Manipur Education Board, BSEM Board is Published in Manipur HSLC Important Questions 2024the HSLC (Regular and External) Examination Date Sheet 2024 Available at Official Website. Manipur HSLC Exam Important Question Paper 2024 Download Available in the Medium of Languages: English, Hindi, Bengali, Sanskrit, Nepali, Schools in the State are Either Managed by the Government or by Private Bodies, Besides the Conduct of Examination at the end of HSLC (Regular and External) Examination, the Development of Curriculum and Syllabus, Preparation, Printing and Distribution of BSEM HSLC Question Paper 2024.

PostHeaderIcon Deny tiež Ti gratulujeme a


Deny tiež Ti gratulujeme a samozrejme gratulácia patrí aj Silvii.Tešíme sa čo nové spolu zasa vymyslíte.Ďakujeme Dana a Mária

PostHeaderIcon neviem


Prepáčte ale boh vie ako mi to nepomohlo :((( prosim neviete dajaku stranku na diktaty pre 7. ročnik Ďakujem :)

PostHeaderIcon Pridávam sa k zástupu


Pridávam sa k zástupu gratulantov a prajem veľa chuti a tvorivých síl do ďalšej práce!!
E. Masárová

PostHeaderIcon Tesim sa


No vidis, a nechcela si ju prihlasit! :-) Priznam sa, ze v uspech som verila, ale az v takyto nie. Je to fajn, ked clovek nieco robi pre deti a vidi za sebou vysledky nie len na nich, ale i uznanie verejnosti. Aj ked diplom patri najma Tebe, tesim sa s Tebou a som hrda na to, ze mojho (nezbedneho) syna ucis prave Ty! :-)Este raz blahozelam Tebe i detom! Silvia H.

PostHeaderIcon Deny, blahoželám k úspechu!


Túžila som robiť niečo nové.
Vďaka Tebe som našla záblesky toho, čo mi dodáva energiu, čo ma nadchýna a prináša potešenie - ŠKOLIENKU. Janka Plačková

PostHeaderIcon Gratulácia, supééééér


Milá Deny, gratulujem k veľkému úspechu - odviedli ste kus práce, za ktorú si naozaj zaslúžite ocenenie. Prajem veľa ďalších tvorivých síl - Tebe aj Školienke.
priateľka Školienky Irena

PostHeaderIcon Deny , Silvia gratulujem...


Obidve ste odviedli kus práce. A myslím si, že ocenenie je na mieste.
Deny som nesmierne šťastná ,že som ťa v živote stretla. Prečo? Tvoj tvorivý duch ma motivuje. Vďaka tebe som uvidela obzory , o ktorých som dovtedy vôbec netušila. Takže ešte raz gratulujem a verím, že to nie je posledné veľké dielo, ktoré si s pomocou Silvie vytvorila....
Jarmila

PostHeaderIcon Gratulujem...


Deny ešte raz blahoželám k takému veľkému úspechu.
Super, super, super....
Dúfam, že sa to dozvie aj pán Lasica. Ako krstný otec knižky o Školienke môže byť tiež hrdý.

PostHeaderIcon Ďakujem


Gabika, ďakujem ....ďakujem :-)

Naše projekty podporujú: