Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Víťazstvo pre Školienku

Dnes, 2. 12. 2009 v hoteli Holiday Inn v Bratislave sa konala Konferencia ERTI , na ktorej sa konalo vyhlásenie výsledkov Národnej súťaže na podporu tvorivosti a inovácií v rámci Európskeho roka tvorivosti a inovácií 2009. Do tejto súťaže sme prihlásili našu Školienku ešte v lete tohoto roku. Oplatilo sa čakať na výsledky, lebo naša Školienka získala absolútne víťazstvo v kategórii projekty pre základne školy.

Oceňovali sa projekty v kategórii: projekty pre základné školy, projekty pre stredné školy a učilištia a projekty podávané žiakmi. Najvyššie hodnotenie získali dva projekty. Za stredné školy ocenenie získala Danka Skladanová, ktorá sa zamerala na IKT vo vzdelávaní, cvičné firmy a prostredie Windowslive. Naša Školienka obstála v konkurencií projektov pre základné školy.
Z víťazstva sa nesmierne teším. Ďakujem touto cestou všetkým, ktorí pridali ruku k dielu a zaslúžili sa o jej úspech. Verím, že Vás všetkých toto víťazstvo teší rovnako ako mňa, lebo patrí aj Vám.
     

PostHeaderIcon Deny tiež Ti gratulujeme a


Deny tiež Ti gratulujeme a samozrejme gratulácia patrí aj Silvii.Tešíme sa čo nové spolu zasa vymyslíte.Ďakujeme Dana a Mária

PostHeaderIcon neviem


Prepáčte ale boh vie ako mi to nepomohlo :((( prosim neviete dajaku stranku na diktaty pre 7. ročnik Ďakujem :)

PostHeaderIcon Pridávam sa k zástupu


Pridávam sa k zástupu gratulantov a prajem veľa chuti a tvorivých síl do ďalšej práce!!
E. Masárová

PostHeaderIcon Tesim sa


No vidis, a nechcela si ju prihlasit! :-) Priznam sa, ze v uspech som verila, ale az v takyto nie. Je to fajn, ked clovek nieco robi pre deti a vidi za sebou vysledky nie len na nich, ale i uznanie verejnosti. Aj ked diplom patri najma Tebe, tesim sa s Tebou a som hrda na to, ze mojho (nezbedneho) syna ucis prave Ty! :-)Este raz blahozelam Tebe i detom! Silvia H.

PostHeaderIcon Deny, blahoželám k úspechu!


Túžila som robiť niečo nové.
Vďaka Tebe som našla záblesky toho, čo mi dodáva energiu, čo ma nadchýna a prináša potešenie - ŠKOLIENKU. Janka Plačková

PostHeaderIcon Gratulácia, supééééér


Milá Deny, gratulujem k veľkému úspechu - odviedli ste kus práce, za ktorú si naozaj zaslúžite ocenenie. Prajem veľa ďalších tvorivých síl - Tebe aj Školienke.
priateľka Školienky Irena

PostHeaderIcon Deny , Silvia gratulujem...


Obidve ste odviedli kus práce. A myslím si, že ocenenie je na mieste.
Deny som nesmierne šťastná ,že som ťa v živote stretla. Prečo? Tvoj tvorivý duch ma motivuje. Vďaka tebe som uvidela obzory , o ktorých som dovtedy vôbec netušila. Takže ešte raz gratulujem a verím, že to nie je posledné veľké dielo, ktoré si s pomocou Silvie vytvorila....
Jarmila

PostHeaderIcon Gratulujem...


Deny ešte raz blahoželám k takému veľkému úspechu.
Super, super, super....
Dúfam, že sa to dozvie aj pán Lasica. Ako krstný otec knižky o Školienke môže byť tiež hrdý.

PostHeaderIcon Ďakujem


Gabika, ďakujem ....ďakujem :-)

Naše projekty podporujú: