Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Veľká Školienkina súťaž - Vyhlásenie výsledkov

Tak sa konečne rozhodlo. No nebolo to jednoduché. Päťčlenná nezáväzná komisia hľadala víťazov medzi 12 triedami a ich pani učiteľkami, ktoré nám napísali motivačné listy a zaslali 10 najlepších fotografií. Porota vyberala podľa miery tvorivosti, zainteresovania, podielu práce žiakov a uplatnenia zážitkového učenia. A tak dospela k vysledku: 1. miesto: Mgr. Renáta Kicová ; Základná škola s materskou školou, Bardejov 2. miesto: Mgr. Janka Šišková a trieda 2.A, ZŠ Nižná brána, Kežmarok 3. miesto: Mgr. Andrea Ťavodová a 1.B Školienkovci, ZŠ s MŠ T.Vansovej, Zvolenská Slatina, Kežmarok ---------------------------------- 4. miesto: Mgr. Zuzana Šlepecká a 1.B, ZŠ Andreja Bagara, Trenčianske Teplice Víťazom blahoželáme a želáme veľa potešenia z učenia! Súťažné listy a fotografie si môžete pozrieť na: http://www.pozaskolu.sk/static/skolienka/web.php?s=sutaziaci

PostHeaderIcon Balík od Školienky


Balík od Školienky doputoval aj k nám. Prvotné typovanie - čo je asi v ňom? - vystriedalo netrpezlivé rozbalenie balíčka. Hneď ich zaujali krásne ceruzky a bloky. Celý deň ich mali na lavici a každú chvíľku si ich brali do ruky a úprimne detsky sa z nich tešili.
Za všetky deti aj za seba (USB kľúč sa vždy zíde O:))ďakujem.
A.Ťavodová

PostHeaderIcon Balík od Školienky


Dobrý deň,
dnes sme v škole oslavovali DEŇ DETÍ. Atmosféra bola úžasná, samá zábava, smiech, jednoducho super! A tu zrazu veľké prekvapenie. Prišiel nám balík! Nie hocijaký, žiadne pracovné zošity alebo tak. Ale balík od lienky Školienky! Prekvapenie bolo obrovské. Jasné, že sme hneď vedeli od koho prišiel, lebo lienky boli nalepené na obale. Otvorili sme balík,.... našli sme list od lienky Školienky. Celý som ho prečítala, keď jedna moja žiačka zrazu zvolá:
"ČO?!! ONA NAOZAJ EXISTUJE??!" No úžasný pocit! A potom tá radosť z darčekov! Posielam šestnásť-násobné ĎAKUJEM od celej triedy za originálne zápisníky a jedno Obrovské ĎAKUJEM za USB kľúč.
Tento rok má naozaj krásny záver, ďakujem za neopakovateľný námet. Pozdravujeme všetkých priateľov z lúky, cítime sa veľmi obohatení zážitkami z krásnej knižky.
Prajeme všetkým krásne leto a tým, ktorí váhajú, či pracovať so Školienkou moje jednoznačné odporúčanie.
So srdečným pozdravom Janka Šišková a veselé lienky z 2. A, ZŠ Nižná brána, Kežmarok

Naše projekty podporujú: