Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Stretnutie detí z projektu "Detská reštaurácia"

Pondelok, všedný pracovný deň. Tento pondelok je ale nevšedný, je posledný prázdninový a "naše" deti s Detskej reštaurácie si ho naplno vychutnali ako deň za odmenu. Ráno všetky poctivo čítali správy na našej stránke a skoro nik nezmeškal autobus do Trenčianskych Teplíc. Tam sme si zabezpečili bazén v hoteli Slovakia a naplno si užili vodu a všetko čo k nej patrí. Ani zákaz skákania a špliechania decká neodradil. Nakoniec to vzdala pani, ktorá kontrolovala bazén ;-)) Pizza v obľúbenej pizzerii, zmrzlina a odchod späť do Omšenia. Takto môžem v skratke opísať náš deň, prvý deň od skončenia projektu "Detská reštaurácia"
Za fotodokumentáciu ďakujeme našej Naty G.PostHeaderIcon NCERT 4th Class Solutions for EVS 2024


NCERT 4th Class Students go to Attendees Annual Final Examination 2019, NCERT Class 4 is Important Students Career, Last Academic Year Complete After Students Jump in 4th Class After Summer Holidays NCERT 4th Class Solutions for EVS 2024 Fresh Open Schools, NCERT 4 Class Students get your new NCERT Class 4 EVS Solutions 2024 for English, Hindi,Urdu Medium Pdf Format Chapter Wise Download our Website, Every Year NCERT Class 4 Exam Conducted in Every Year Month of April in Subject Wise, Students Download NCERT 4th Class Books Solutions 2024 our Web portal, Solutions for Class 4 are Detailed to the Point that Makes Preparing Completing homework tasks much easier.

PostHeaderIcon OKBet


I Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.
OKBet review

PostHeaderIcon WBCHSE 12th Exam Pattern 2023


After the yearly test, the West Bengal Board Class 12th HS Question Paper 2023 will be accessible on the board's official website. The WBCHSE Board is the most well-known educational board in West Bengal, India, and is in charge of conducting class 12th examinations. Every year, a large number of students take the intermediate exams. WBCHSE 12th Exam Pattern 2023 West Bengal Board of Secondary Education Question Paper 2023 Students who will be taking the class 12th examinations this year under the West Bengal Council of Higher Secondary Education WBCHSE will begin looking for their Question Paper 2023. WBCHSE Model Paper 2023 for Class 12th, West Bengal Council of Higher Secondary Education.

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power. lifecoachboiseid.com

PostHeaderIcon Great site i love it keep


Great site i love it keep posting more!! bathtub remodel

PostHeaderIcon Great site keep posting more!


Great site keep posting more! https://dentalimplantshonoluluhi.com

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power. fence companies near me

PostHeaderIcon Prechádzka


Kedy sa zase pôjdeme prejsť? Dáška

PostHeaderIcon Dáška ďakujem že sleduješ


Dáška ďakujem že sleduješ stránku. Trošku sme s tetou Jarkou mali problém zosúladiť naše voľno. Ale som rada, že sa ozývaš a budem sa snažiť naplánovať aspoň prechádzku do okolia. Dúfam, že ešte bude slniečko aj niekedy cez víkend.
Gabika

PostHeaderIcon Typ na výlet z detskej reštaurácie


Velmi by sme chceli íst do štúrova kde by sme campovali ( spali v stanoch/ . Isli by sme tam vlakom : Su tam bazény kde sa dá najviac vybláznit a taktiez by sme mohli navštívit baziliku v Madarsku a mnohé iné atrakcie . :D Najlepšie ist v lete ked bude pekné počasie :D DAkujeme

PostHeaderIcon ohodnotenie


ano , každý hodnotí šturovo ako priijemnuu rezervaciu :D istotne by sa tam páčilo aj našim starším a hlavne detom ....... Deti by si tam užíívali za tvrdú prácu ktorú si odrobili :D

PostHeaderIcon ;-)


Osobne mám Štúrovo veľmi rada, je tam krásne. Akurát si neviem predstaviť to kempovanie s našimi seniorkami. Ale ako návrh to beriem do úvahy. Rozmýšľajte ďalej. Teraz na zimu už nebudeme podnikať nič, myslela som, že by sme mohli využiť jarné prázdniny. Ale to by nemohlo byť Štúrovo.
Ďakujem za tip a čakám na ďalší. A pls aj s podpisom, nech viem komu patrí zásluha za super tip.

PostHeaderIcon výlet


Ahojte decká, veľmi dobrý typ. No to by sme museli ísť až v lete, keď bude teplé počasie. V Štúrove sú vonkajšie bazény. Na ten výlet do Maďarska by sme potrebovali pasy. Ešte zvažujeme - ísť do Čiech na Adršpadské skály, - ísť do Habakuky. Takže ak chceme zahraničie, treba vybaviť pasy... Jarka

PostHeaderIcon :)


pred tú baziliku v madarsku sá dá ist aj vláčikom ktorý chodí po šturove a dováža tam ludi :)ˇ

PostHeaderIcon :D


Polsko - Osvienčim

Naše projekty podporujú: