Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Foťáčik - 2. deň

Hoci bol dnes budíček o 7.00, tábor bol už dávno na nohách. Deti sa nevedeli dočkať rannej rozcvičky. Po raňajkách sme pri táborovej rannej káve ujasnili táborový program a nastúpili sme na workshopy. Tím A (najstarší) sa venoval tvorbe fotošotov v programe Movie Maker. Tím B (strední) mali fotografické dielne a naši najmladší z Tímu C absolvovali kurz Záchranárov.

Po workshopoch v časti dňa: Najlepší vyhráva sa súťažilo v hre Zulu-zulu. Je to tímová hra na čas na štýl vybíjanej podľa upravených pravidiel. V zápale hry si nakoniec zasúťažili aj vedúci. Poobede, po osobnom voľne, sme sa vybrali Manínskym chodníčkom. Spoznali sme krásy Manínskej Tiesňavy.

Večer prebehol súťažný Kvíz 1 v 7 tímoch. Na posteľnej plachte napnutej v okne nám so zapadajúcim slnkom vzniklo Prírodné kino. Všetci pozerali Avatara. To sme ale netušili, že sme po premietaní museli ísť na stretnutie s Avatarom do blízkeho lesa. Cesta bola naozaj strašidelná, lebo svätojánske mušky svietili po celom lese. Kto sa nebál, išiel po Avatarskom chodníčku sám, ostatní išli po dvojiciach alebo v doprovode dospelého.

Počas celého dňa si deti zbierajú kredity a najlepší na konci tábora získa táborovú hlavnú cenu.

Srdečne pozdravujeme všetkých priateľov a dobrovoľníkov OZ Poza školu. Táboru zdar!

PostHeaderIcon baccaratcommunity


The assignment submission period was over and I was nervous, baccaratcommunity and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.

PostHeaderIcon seoo


Their https://www.digitekprinting.com/gator-board-posters are fast, efficient, and affordable. I can still remember the time when we needed a quick-print for a school project which was a magazine; they were able to help us print it because a lot of printing shops have declined since it is for only one copy, and printing shops usually print in bulk.

PostHeaderIcon Liwovosa


Wow, What an Outstanding post. I found this too much informatics. It is what I was seeking for. I would like to recommend you that please keep sharing such type of info.If possible, Thanks. 123 movies

Naše projekty podporujú: