Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

7. stretnutie: Výlet na Laštek

Dňa 12.9.2009 o 14 hod. sme sa vybrali na ďaľšiu fotograficko - objaviteľskú cestu.  Naším ciešľom bol Laštek a Zakráľovčie. V televízii nás najprv strašili mračnami a dažďom, no nakoniec nám vyšlo nádherné slnečné počasie.  Naše prvé kroky viedli na Laštek. Tu sme si pofotili okolie. Laštek je vlastne kopec, ktorý tvorí zaujímavá tufová skala.  Z Lašteka sme sa vybrali smerom na Zakráľovčie. A keďže sme už mali hlad rozhodli sme sa po chvíli zastaviť a niečo opiecť.

Ujo Rudo, ktorého sme stretli, nám dovolil použiť jeho posedenie s ohniskom. Keď sme sa posilnili, vyrazili sme na Zakráľovčie. Vošli sme cestičkou do lesa. Zrazu sme sa cítili ako v rozprávke Mrázik. V lese, tak isto ako v rozprávke Mrázik, všade samé hríby. Jedle bedle, osikáče, plávky....
Keďže už bolo pred šiestou hodinou a svetla v lese málo, rozhodli sme sa ukončiť náš foto výlet zberom jedlých húb.


PS: Na dnešnom výlete sme sa rozhodli každému účastníkovi kurzu, ktorý bude mať záujem vytvoriť fotoalbum s jeho fotografiami. Niekoľko účastníkov sa hneď rozhodlo a stáli modelom ostatným. Veď posúďte sami. Niečo z nich bude .....

PostHeaderIcon jnanabhumiap.in


With the assistance of our editorial and content teams, we supply you with the best web information on any topic imaginable.Jnanabhumi AP is a startup founded by webmasters and bloggers who are dedicated about providing engaging jnanabhumiap.in material that is accurate, fascinating, and worth reading. We are a web community where you can get various information's, resources, discussions on daily happenings, or news.

PostHeaderIcon lastek


15.9.2009 bolo valmi pekne pacilo sa nam! vaclavova

PostHeaderIcon haaalooo


haaalooo

PostHeaderIcon bolo dobre na lasteku som


bolo dobre na lasteku som terezka

PostHeaderIcon Aj mne sa páčilo


Dúfam, že vám zajtra jedle bedle budú chutiť....

PostHeaderIcon ak sa bude dať, pôjdem =)


ak sa bude dať, pôjdem =) saša

PostHeaderIcon lastek


prideme lukas a natalia vaclavovi

PostHeaderIcon ak nebude pršať,prídeme.Maťa


ak nebude pršať,prídeme.Maťa B.

PostHeaderIcon laštek


tešíme sa Dáša a Dáška

PostHeaderIcon It is sometimes in excitement


It is sometimes in excitement for the new job most people are mistaken and do not realize after all besides all other perks and benefits you have with diploma assignment writing online, I have been once a part of team hell bent fixing but at least what could you make is to make some obvious reasons why is that so.

Naše projekty podporujú: