30. stretnutie: Bude pršať, bude dážď?
Naše jubilejné 30-te stretnutie sa uskutočnilo 3.6.2010 v zasadačke. Počasie sa síce na chvíľku umúdrilo, ale na prechádzku do prírody to teda nebolo. Všetci sme začali spoločnou, nikdy nekončiacou témou "počasie". Deti by samozrejme najradšej boli vonku na slniečku, ale ani nás dospelých už tá záplava dažďovej vody neteší. Pri spoločnej debate sme sa dozvedeli o našich malých potôčikoch, ktoré sa behom pár hodín menia na malé dravé rieky a vystupujú zo svojich dlhoročných korýt. Toto sa deje v takmer každej ulici. Naši dobrovoľní hasiči majú tiež veľa práce zo zaplavenými pivnicami a s ulicami zanesenými blatom. Po prebratí všetkých priaznivých aj nepriaznivých prognóz sme sa dostali k práci. Vyberali sme fotografie na fotovýstavu a snažili sa naplánovať organizačne beh pre deti "Omšenským chodníčkom". Viac o našich plánoch sa dozviete v dalšom článku.
I Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.
OKBet registration
During your visit to our website, we may collect more information without directly identifying you. The website does collect personal information such as your name, identify, gender, and geographic region. 25penny.com
During your visit to our website, we may collect more information without directly identifyirmation such as your name, identify, gender, and geographic region.
Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about majorsite ?? Please!!
Tak ahoj decká, prídete ? Napíšte ...
Gabika
Prídeme ale o 18:30 je svätá omša ...=)
Nebojte, budeme zdržíme sa najviac 1 hodinku.