Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

22. stretnutie: Pani zima 2

Dňa 6.2.2010 o 14 hodine sme sa stretli na ďalšej hodine fotografovania. Ako sme si sľúbili, zopakovali sme si hodinu fotografovania a natáčania krátkych záberov v pohybe.  Aby sme mali dostatok fotografovaných objektov, využili sme akciu pod názvom Hurtovská fašiangová sánkovačka. Najprv sme sa povenovali fotografovaniu a neskôr nás zlákali súťaže a dobrá nálada na svahu. Chcela by som poďakovať Natálke Gašparovej, ktorá i napriek zime nepoľavila a až do konca fotografovala a točila krátke videá.
Počasie nám prialo. Slniečko vyfarbilo fotografie. Celá akcia bola o to krajšia, že ju za svoje zobrali doslova všetci. Starší chlapci sa zapojili do súťaže hromadným povozom, svojimi posteľovými sánkami a tým rozosmiali všetkých účastníkov sánkovačky. Potešili i dospelí, ktorí priniesli sánky, na ktorých sa kedysi zvážalo drevo z hory. Taktiež potešil sused Rudo prípravou čaju a iných teplých nápojov.

PostHeaderIcon Ahoj


Neprídeme sme choré Maťa Balážová.

PostHeaderIcon Ahojte


skoro sa uzdravte, v piatok 12.2.2010 chystáme stretnutie v učebni a v sobotu 13.2.2010 bude na námestí fašiangová zabíjačka, tak by sme tam chceli ísť fotiť.
Jarmila

Naše projekty podporujú: