Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Živá voda

Potreba ochrany životného prostredia je čím ďalej aktuálnejšia. Druháci zo Základnej školy v Trenčianskych Tepliciach v závere tohoto školského roku začali realizovať projekt pod názvom Živá voda, ktorý naše OZ Poza školu podporuje. Cieľom projektu je dozvedieť sa o vode a jej ochrane čo najviac a ukázať ľudom, že čistá voda je základnou podmienkou života. Deti si vybrali rozprávku O živej vode za hlavný motív projektu a už onedlho zverejnia v podobe Rozpávkových televíznych správ príbeh o vode, ktorá priniesla víťazstvo dobra nad zlom.

V týchto dňoch prebiehajú prípravy na natáčanie: šijú sa kostýmy, pripravujú sa scenáre, nacvičujú scény, vybaje sa TV štúdio a hľadajú sa interiéri a exteriéri na natáčanie. Pomocnú ruku v spolupráci podal liečebný dom Hamman a Hotel Most slávy. Už onedolho budú správičky zverejené na webovej stránke pod tlačidlom Živá voda. Zatiaľ si môžete pozrieť fotogalériu s fotografiami z príprav a doterajšej spolupráce eTwinning so Základnou školou Sivice v ČR.

 

 

Voľby prehliadania komentárov
Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

PostHeaderIcon boardmodelpaper.in


professional writers who have come together for dedicated news coverage of latest happenings around the country (India). Our team comprises of professional writers & citizen journalists with diverse range of interest in Journalism who are passionate about publishing the Education Updates with transparency in general public interest.Our reporting team intends to publish the Education & Recruitment Update boardmodelpaper.in for all age groups and present the true picture of the recent events with the inside coverage. Our objective would be to cater the requirements of people of all age groups as we intend to publish news classified into General, Political, Crime, Sports, Entertainment, Education and World News.

PostHeaderIcon 12th Model Paper 2024


please be patient while you check the 12th Model Paper 2024 using the link provided below. The 12th and Intermediate Public Examination, which was slated to begin in 2024, was canceled The revised examination dates will be published shortly. 12th Model Paper 2024 The announcement of the 12th and Intermediate Model Paper 2024 will also be delayed. Students should be linked to this website for the most recent changes. Important Information for the Intermediate Model Paper 2024.

PostHeaderIcon seooo


Anyone mind checking https://caldwells.com/sliding-closet-door-hardware site out? I am really in need of an interior, exterior, and accessories that are of high quality with low prices and a lot of people in a forum suggested this to me. Would gladly appreciate your sentiments.

Naše projekty podporujú: