Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Venujte nám svoje 2% za rok 2014 - tlačivo v prílohe

 
I tento rok sa možno rozhodujete, čo urobíte so svojimi 2 % či 3% z daní. Isto chcete podporiť dobrú vec, ale ešte neviete akú. My budeme radi, ak ich venujete práve nám.
V minulom roku malo naše OZ Poza školu štvrtýkrát možnosť získať vaše 2% z daní. I vďaka získanej sume sme mohli podporiť Letný tábor pre deti v Bojniciach. Zorganizovali sme zábavné popoludnie na MDD pod názvom Balóniáda. Znovu sme otvorili Detskú reštauráciu cez prázdniny i na Mikuláša. Prespali mse na Baske, a verte mi bolo to nanjvýš odvážne. Počas celého roku sme realizovali projekt Neformálne sa uč na vidieku, podporený v rámci Mládež v akcii. 
Celý rok sme chodili cvičiť do telocvične, venovali sme sa tvoreniu v Tvorivých dielňach. Nezanedbávali sme ani našu prírodu, zchytávali sme najkrajšie momenty na fotografiu. Pomohli sme našim animátorkám zrealizovať malé projekty v Kompraxe pod názvom Jedlá minulosti, Ako zdravo Jesť, Deň športu, hry a zábavy, Cesta odvahy. Počas roku 2014 sme zrealizovali 3 semináre  pre učiteľov  v Prievidzi, Prešove a Senici. Vydali sme Školienkinu in media, Kalendár Omšenská dolina, Publikáciu o zabudnutých tradíciách Omšenia. 
Tento rok chceme výťažok z 2% venovať opäť deťom. Plánujeme znovu otvoriť Detskú reštauráciu vlete i v zime. V lete pripravujeme pre deti Letný tábor,už teraz vieme ako sa bude volať: "Mysli a preži" už 6. v poradí a už teraz píšeme žiadosti o nové granty, v ktorých sa musíme podieľať svojou finančnou spoluúčasťou.
Preto budeme radi, keď nám venujete svoje 2%  či 3% a podporíte naše plány a ďalšie sny.

Deti, dobrovoľníci a vedenie OZ Poza školu
 

AttachmentSize
vyhlasenie_2perc_2014-editovatelne.doc90.5 KB

PostHeaderIcon CBSE 9th Class Syllabus 2023


Bihar Board Class 9th Last year Question Paper of will help you to Understand the Paper Pattern and types of Questions asked in the Final Exam. BSEB Class 9th Exam Question Paper are usually Prepared Using the Textbooks Prescribed by the Bihar Board, CBSE 9th Class Syllabus 2023 Students can Download the Latest BSEB 9th Sample Paper 2019 for All the Subject Such as English, Science, Social Science, Mathematics, Hindi, Sanskrit, Urdu, Bengali, BSEB has Released the Bihar Board 9th Class Question Paper 2023 in PdF Format Provided by the BSEB.

PostHeaderIcon IOB Balance Enquiry Number


Customers of Indian Overseas Bank can access the facility to get the final balance of the account from the registered mobile phone number. IOB Balance Enquiry is a completely free service and there is no limit to getting their account statement by the listed services. IOB Balance Enquiry Number The Indian Overseas Bank introduced 8424022122 as the Missed Call Number for Balance Check. Registered users can dial the number and give a missed call to get their account balance instantly through an SMS.

PostHeaderIcon farhan


Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when you can not only be informed, but also entertained! merchant services representative

PostHeaderIcon farhan


You there, this is really good post here. Thanks for taking the time to post such valuable information. Quality content is what always gets the visitors coming. merchant services iso program

Naše projekty podporujú: