Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Venujte nám svoje 2% za rok 2014 - tlačivo v prílohe

 
I tento rok sa možno rozhodujete, čo urobíte so svojimi 2 % či 3% z daní. Isto chcete podporiť dobrú vec, ale ešte neviete akú. My budeme radi, ak ich venujete práve nám.
V minulom roku malo naše OZ Poza školu štvrtýkrát možnosť získať vaše 2% z daní. I vďaka získanej sume sme mohli podporiť Letný tábor pre deti v Bojniciach. Zorganizovali sme zábavné popoludnie na MDD pod názvom Balóniáda. Znovu sme otvorili Detskú reštauráciu cez prázdniny i na Mikuláša. Prespali mse na Baske, a verte mi bolo to nanjvýš odvážne. Počas celého roku sme realizovali projekt Neformálne sa uč na vidieku, podporený v rámci Mládež v akcii. 
Celý rok sme chodili cvičiť do telocvične, venovali sme sa tvoreniu v Tvorivých dielňach. Nezanedbávali sme ani našu prírodu, zchytávali sme najkrajšie momenty na fotografiu. Pomohli sme našim animátorkám zrealizovať malé projekty v Kompraxe pod názvom Jedlá minulosti, Ako zdravo Jesť, Deň športu, hry a zábavy, Cesta odvahy. Počas roku 2014 sme zrealizovali 3 semináre  pre učiteľov  v Prievidzi, Prešove a Senici. Vydali sme Školienkinu in media, Kalendár Omšenská dolina, Publikáciu o zabudnutých tradíciách Omšenia. 
Tento rok chceme výťažok z 2% venovať opäť deťom. Plánujeme znovu otvoriť Detskú reštauráciu vlete i v zime. V lete pripravujeme pre deti Letný tábor,už teraz vieme ako sa bude volať: "Mysli a preži" už 6. v poradí a už teraz píšeme žiadosti o nové granty, v ktorých sa musíme podieľať svojou finančnou spoluúčasťou.
Preto budeme radi, keď nám venujete svoje 2%  či 3% a podporíte naše plány a ďalšie sny.

Deti, dobrovoľníci a vedenie OZ Poza školu
 

AttachmentSize
vyhlasenie_2perc_2014-editovatelne.doc90.5 KB
Naše projekty podporujú: