Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Stretnutie v Bratislave

Dnes 10.9.2009 sme sa zúčastnili milého stretnutia. Nadačný fond Slovak Telekom oslavoval svoje druhé narodeniny a my sme dostali pozvanie,  osláviť túto udalosť spoločne. Nadačný fond Slovak Telekom v minulosti podporil realizáciu nášho projektu Šport_tu_je_vždy! a v súčastnosti podporuje realizáciu projektu Omšenským chodníčkom.
Na stretnutí sme odprezentovali našu organizáciu, naše projekty zrealizované i momentálne prebiehajúce. Stretnutia sa zúčastnili novinári i iné organizácie ako napríklad Občianske združenie Bol raz jeden človek, Liga za ľudské práva, Občianske združenie Zaostri. Strávili sme milé popoludnie v družnej debate. Spoznali sme ľudí, ktorí neberú na ľahkú váhu svoju spoločenskú zodpovednosť.

Voľby prehliadania komentárov
Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

PostHeaderIcon odevy


hodnotenie od 0 bodov do 5 bodov !
denisa-4b
neznamy pan-1b
neznama pani-2b
jarmila-3OOOOOO...b

prepacte ale jarkino oblecenie bolo nad bodovu hranicu

PostHeaderIcon Super


Jarmila, ktože ti tak fandí? A mňa nechcel uraziť? Vidím, že je na čase, aby som si kupila serioooozny kostym. Aj ja chcem 3 000 000 bodov. :-)

PostHeaderIcon Uf..


Tak to ma úplne dostalo. Dúfam, že to nebolo moje dieťa. Potom by to bolo úplne neobjektívne hodnotenie... Aďka počuješ? Bola si to ty?.....
Smeje sa.. Alebo ju na to nahovoril môj manžel, aby mi nemusel kúpiť nič nové???
:-)

PostHeaderIcon haha


...a ja zasa dufam, ze to bude citat moj muz a nieco nove mi kupi :-))))

Naše projekty podporujú: