Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Rozlúčka so starou webovou stránkou

Po viac ako dvoch rokoch dobrej služby ide naša stará webová stránka na zaslúžilý odpočinok. Pýtate sa prečo? Nuž, či chceme, alebo nie, rastieme všetci. I my, členovia Občianskeho združenia Poza školu, sme vyrástli z krátkch ponožiek do vysokých podkolienok, len náš starý dobrý DEV ( publikačný systém, v ktorom sme web doteraz robili ) nie a nie vyrásť s nami. Začal nás tlačiť a obmedzovať, a my sme chceli roztiahnuť krídla. Čaká nás náročný projekt pod názvom Omšenským chodníčkom a ten si kladie nároky na ukladanie informácií a spravodajstvo o priebehu projektu. A tak sme sa rozhodli pre zmenu. Dúfame, že si zvyknete tak ako my - rýchlo a náš web sa Vám bude páčiť. Dúfame tiež, že nás budete sledovať aj naďalej a sem tam nám tu zanecháte odkaz v podobe povzbudenia, pochvaly, alebo i zvedavej otázky, či námetu na zlepšenie.
Tak teda : VITAJTE NA NAŠOM NOVOM WEBE!

 

 

Obrázok: 
Voľby prehliadania komentárov
Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

PostHeaderIcon datesheet-timetable.in


Our reporting team intends to publish the Education & Recruitment Update for all age groups and present the true picture of the recent events with the inside coverage. Our objective would be to cater the requirements of people of all age groups as we intend to publish news classified into General, Political, Crime, Sports, Entertainment, Education and World News.writers who have come datesheet-timetable.in together for dedicated news coverage of latest happenings around the country (India). Our team comprises of professional writers & citizen journalists with diverse range of interest in Journalism who are passionate about publishing the Education Updates with transparency in general public interest.

PostHeaderIcon seo


My experience with Caldwells was really not what I expected. They suggested things that I never knew I needed for my project. Check their site to https://caldwells.com/interior-doors/flush-doors their products.

PostHeaderIcon I visit your blog regularly


I visit your blog regularly and recommend it to all of those who wanted to enhance their knowledge with ease. The style of writing is excellent and also the content is top-notch. Thanks for that shrewdness you provide the readers! 123movies

Naše projekty podporujú: