Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Registrácia na Semináre Školienky a Hrdinovia dejín: Žilina, Prešov, Trnava

Občianske združenie Poza školu sa rozhodlo opäť prísť bližšie k učiteľom ďalšími vzdelávacími seminármi Školienky a Hrdinov dejín. Po úspešných seminároch v Trenčíne, Košiciach, Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici vo februári vycestuje do Žiliny, Prešova a tiež do Trnavy a v máji tradične usporiadame seminár v Trenčíne.
Pevne veríme, že potešíme učiteľov, ktorí nám píšu a žiadajú si ukážky z praxe a chcú sa podeliť o úspechy vo vyučovaní. Príležitosť dostanú všetci vo Veľkej Školienkinej súťaži, kde deti i učiteľov čakajú zaujímavé ceny. Už dnes sa môžete registrovať na jednotlivé semináre

Registrujte sa už dnes tu:

Žilina, 25.2.2013, 9.00 - 13.00   Registruj sa tu.

Prešov, 26.2.2013, 9.00-13.00    Registruj sa tu.

Trnava, 27.2.2013, 9.00 - 13.00    Registruj sa tu.

Viac informácií s programom a miestom konania najdete v pozvánke. Tešíme sa na Vašu účasť.

Voľby prehliadania komentárov
Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

PostHeaderIcon Ig-downloader is one of the


Ig-downloader is one of the most mind-blowing applications for saving photographs and Instagram Reels. It allows clients to save Instagram photographs and recordings on their gadgets and can be seen while going disconnected. Ig-downloader permits you to repost pictures and offers Instagram Reels to download without a watermark. Ig-downloader is best to use downloader insta video and get more info https://varecha.pravda.sk/profil/igdownloader/o-mne/.

PostHeaderIcon This is such a great resource


This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free.I admit, I have not been on this web page in a long time... however it was another joy to see It is such an important topic and ignored by so many, even professionals. I thank you to help making people more aware of possible issues. https://www.posterprintcenter.com/quote?title=quote/

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power. lifecoachomahane.com

PostHeaderIcon Great site i love it keep


Great site i love it keep posting more!! bathroom remodelers near me

PostHeaderIcon Great site keep posting more!


Great site keep posting more! https://wichitadentalimplantswichitaks.com

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power. fence companies near me

PostHeaderIcon Dobrý deň, dnes som bola na


Dobrý deň, dnes som bola na Vašom stretnutí v Prešove. Som nadšená! Mám veľmi rada nové a netradičné prvky vo vyučovaní, preto ak dovolíte, budem znova čerpať aj od Vás. Ide z Vás veľa pozitívnej energie a to sa dnes len tak nevidí. Školienku som si vyskúšala, teším sa aj na Hrdinov dejín. Prajem veľa nových tvorivých nápadov a spokojných žiakov.
So srdečným pozdravom, Janka

PostHeaderIcon Prajem pekný deň, dnes som sa


Prajem pekný deň, dnes som sa zúčastnila seminára Školienka a Hrdinovia dejín. Bolo to inšpirujúce stretnutie, ďakujem za podnetné materiály, vzdelávacie podujatie bolo na výbornej úrovni, vďaka Denysa, ohromná práca.

PostHeaderIcon Poďakovanie


Ďakujem Vám, dievčatá, mala som zo semináru radosť :-). Verím, že sa niekedy ešte uvidíme. Nezabudnite sa zapojiť do súťaže :-).

Naše projekty podporujú: