Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Registrácia na Semináre Školienky a Hrdinovia dejín: Žilina, Prešov, Trnava

Občianske združenie Poza školu sa rozhodlo opäť prísť bližšie k učiteľom ďalšími vzdelávacími seminármi Školienky a Hrdinov dejín. Po úspešných seminároch v Trenčíne, Košiciach, Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici vo februári vycestuje do Žiliny, Prešova a tiež do Trnavy a v máji tradične usporiadame seminár v Trenčíne.
Pevne veríme, že potešíme učiteľov, ktorí nám píšu a žiadajú si ukážky z praxe a chcú sa podeliť o úspechy vo vyučovaní. Príležitosť dostanú všetci vo Veľkej Školienkinej súťaži, kde deti i učiteľov čakajú zaujímavé ceny. Už dnes sa môžete registrovať na jednotlivé semináre

Registrujte sa už dnes tu:

Žilina, 25.2.2013, 9.00 - 13.00   Registruj sa tu.

Prešov, 26.2.2013, 9.00-13.00    Registruj sa tu.

Trnava, 27.2.2013, 9.00 - 13.00    Registruj sa tu.

Viac informácií s programom a miestom konania najdete v pozvánke. Tešíme sa na Vašu účasť.

Voľby prehliadania komentárov
Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

PostHeaderIcon Dobrý deň, dnes som bola na


Dobrý deň, dnes som bola na Vašom stretnutí v Prešove. Som nadšená! Mám veľmi rada nové a netradičné prvky vo vyučovaní, preto ak dovolíte, budem znova čerpať aj od Vás. Ide z Vás veľa pozitívnej energie a to sa dnes len tak nevidí. Školienku som si vyskúšala, teším sa aj na Hrdinov dejín. Prajem veľa nových tvorivých nápadov a spokojných žiakov.
So srdečným pozdravom, Janka

PostHeaderIcon Prajem pekný deň, dnes som sa


Prajem pekný deň, dnes som sa zúčastnila seminára Školienka a Hrdinovia dejín. Bolo to inšpirujúce stretnutie, ďakujem za podnetné materiály, vzdelávacie podujatie bolo na výbornej úrovni, vďaka Denysa, ohromná práca.

PostHeaderIcon Poďakovanie


Ďakujem Vám, dievčatá, mala som zo semináru radosť :-). Verím, že sa niekedy ešte uvidíme. Nezabudnite sa zapojiť do súťaže :-).

Naše projekty podporujú: