Anketa
Čo ťa láka na škole?:
Prihlásenie
Počítadlo
TOPlist

Fotografický krúžok v učebni č.1

Dňa 8.3.2014 o 9,00 hodine sme odštartovali náš projekt fotografickým krúžkom v učebni. Hneď na začiatku sme si urobili aktivitu Očakávania. každý účastník dostal farebnú lepku , na ktorú napísal jeho očakávanie od projektu. Očakávania sú rôzne: naučím sa fotiť, zažijeme veľa zábavy, nájdem si kamarátov, naučím sa byť čašníkom,..... Budeme sa snažiť všetky splniť.
Prešli sme si všetky aktivity projektu - na čo sa môžeme tešiť. Rozdali sme si projektové zošity. Veľmi dôležitou časťou stretnutia bolo stanovenie si pravidiel či už pri fotografovaní, ale aj pri narábaní s fotoaparátom (pravidlá sme nalepili aj do zošita, aby si ich každý mohol kedykoľvek pozrieť). Zoznámili sme sa s fotoaparátmi. Naša figurína Naty V. predviedla všetky dôležité súčasti fotoaparátov, ako sa zapína, ako ho treba držať, vkladať do púzdra, zavesiť na krk, ktoré tlačidlo slúži na fotenie, ako sa približuje zoom..... Keď sme si všetko vyskúšali začala Natálka G. s fotografickou výučbou. Natálka G. chodí do 3. ročníka umeleckej školy, odbor fotografovanie, preto je to ten najsprávnejší človek na výučbu. Z pripravenej prezentácie sa všetci dozvedeli čo je zlatý rez, Pravidlo troch tretín, kam umiestniť objekt pri fotení,..... Všetkým sa to tak zapáčilo, že chceli začať s fotením hneď. Tak sme sa dohodli, že sa všetci stretneme o 18,00 hodien na Hurtovskom ( keď sa bude zotmievať) a vyskúšame si fotenie v tme....

PostHeaderIcon UPMSP Intermediate important Questions


Uttar Pradesh Madhyamik Shiksha Parishad (UPMSP) Allahabad is Going to Conducted Intermediate (12th Class) Examination 2023 for Arts, Science, Commerce. UP Board 12th Class Public Examination Conduct UPMSP Intermediate important Questions Two Times in an Academic year Such as February / March Session and Supplementary Exam June / July Session. Uttar Pradesh Madhyamik Shiksha Parishad (UPMSP) Allahabad is Going to Conducted Intermediate (12th Class) Examination 2023 for Arts, Science, Commerce. UP Board 12th Class Public Examination Conduct Two Times in an Academic year Such as February / March Session and Supplementary Exam June / July Session.

PostHeaderIcon Great site thanks admin. More


Great site thanks admin. More power.
local painters

PostHeaderIcon Great site i love it keep


Great site i love it keep posting more!! cedar rapids wedding photography

PostHeaderIcon Interesting post i love it


Interesting post i love it keep posting more! deck builders in my area

PostHeaderIcon I really loved it here but


I really loved it here but are there any recent updates? Thanks residential painting

PostHeaderIcon It's really great to get


It's really great to get together in such projects, I would dec to be there, I hope I get the opportunity to participate in such activities.
https://basketballlegends.fun

PostHeaderIcon Danezon


I read this article. I think You put a lot of effort to create this article. I appreciate your work. Mens Studded Jackets

PostHeaderIcon Liwovosa


Thank you for very usefull information.. 123movies.com official site

Naše projekty podporujú: