Základná škola Omšenie Základná škola Sivice
Osnovna šola 
Sveti Jurij ob Ščavnici

SK

CZ

SI

Milí priatelia nášho projektu,

 

 

som nesmierne šťastná, že som prostredníctvom eTwinningu spoznala Pavla a jeho ženu Mílu. Tento rok sme spolu našli Janu a zdá sa, že má rovnako dobré nápady a veľa energie, ako my. Držte nám teda palce, aby sme vytrvali až dokonca.  Navymýšľali sme si toho teda riadne na tento rok, ale myslím, že sa s nami nebudú nudiť ani deti, ani rodičia a dúfam, že ani vy. Spoznáte s nami veľa zaujímavého o našich rodných krajoch a snáď, keď pocestujete okolo, nás aj navštívite.

 

Kliknite si na naše projekty:

Volám sa Denysa Križanová a spolu s 22 deťmi 2. a 3. ročníka Vás pozývame na naše stránky.    Objavujte krásu všednosti i nevšednosti s nami ...

 

Je stále co objevovat a obdivovat. A tak se společně vydejme na zajímavou výpravu za poznáním svého místa a okolí a objevme 7 divů.

 

Jsme Míla a Pavel Vrtělovi a s námi 26 dětí z 2., 3. a 4. ročníku ZŠ Sivice.

 

Dragi prijatelji našega projekta,

 

Našo šolo sem v šol. letu 2005/06 vključila v projekt mednarodnega sodelovanja evropskih šol eTwinning in oblikovalo se je partnerstvo med šolami. Zelo sem vesela, da sem spoznala Denyso iz Slovaške in Pavla iz Češke. V šolskem letu 2005/06 začenjamo v projektu Sedem čudežev našega kraja. Priključite se nam in skupaj z nami preživite nepozabne trenutke druženja, učenja, sprostitve in neštetih dogodivščin. Veseli bomo, če nas boste podpirali in nam pomagali pri oblikovanju prijateljstva brez meja.

                                                                         Jana

TOPlist

Skriti zaklad

 23.—25. 2. 2007 sme sa zúčastnili európskej konferencie eTwinningu, kde sme si prevzali cenu za víťazstvo v európskej súťaže. Pozrite sa, ako sme sa na tú cestu pripravovali. Pozrite sa aj na deň, na ktorý sa nezabúda—deň WINNER.

 

I v Sivicích se těšili do Bruselu. Jak se dělají připravy? Podívejte se s námi! Za podporu všem děkujem!

WINNER 2007 Brusel

WINNER 2007 Brusel

eTwinning Camp 07

Pozrite si náš samostatný web z eTwinningového Campu 07, ktorého sme sa zúčastnili vďaka nášmu víťazstvu v európskej súťaži eTwinningu v Bruseli. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú a držia palce.

 

 

Rádi se s Vámi podělíme  o nezapomenutelné zážitky a děkujeme všem, kteří nám přáli a podporují naše další aktivity.

Naše medzinárodné 
stretnutia

17. 5. 2007  Omšenie, SK

Medzinárodné stretnutie troch partnerov v Základnej škola v Omšení

25. 5. 2007  Sivice , ČR

Medzinárodné stretnutie SR a ČR v Základní škole v Sivicích

 

 

 

25.—29. 6. 2007  Zubří, ČR

Medzinárodná česko-slovenská škola v prírode